Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play je revoluční řešení pro ochranu vašeho psa bez nutnosti pokládat dráty po celém pozemku. Americká firma PetSafe přináší inovativní zařízení, které zaručuje dlouhodobý a bezproblémový provoz. Neviditelný plot je vhodný pro malá i velká plemena psů a má dosah až 64 metrů (32 m poloměr). S možností rozšíření plochy pomocí další základny je tento ohradník flexibilní a efektivní. S funkcemi zvukového upozornění a nastavitelné síly impulzu ve 5 úrovních... Celý popis

Koupit za 13 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play je revoluční řešení pro ochranu vašeho psa bez nutnosti pokládat dráty po celém pozemku. Americká firma PetSafe přináší inovativní zařízení, které zaručuje dlouhodobý a bezproblémový provoz. Neviditelný plot je vhodný pro malá i velká plemena psů a má dosah až 64 metrů (32 m poloměr). S možností rozšíření plochy pomocí další základny je tento ohradník flexibilní a efektivní. S funkcemi zvukového upozornění a nastavitelné síly impulzu ve 5 úrovních je PetSafe Stay + Play nejsilnějším ohradníkem na trhu, který poskytuje absolutní jistotu, že váš pes bude mít respekt k zakázané zóně.

Hlavní parametry:
- Nastavení zóny v 8 úrovních (LOW a HIGH)
- Dosah až 32 metrů od základny
- 5 úrovní elektrostatické korekce a zvukového upozornění
- Bezpečnostní pojistka s maximální dobou impulzu 15 sekund
- Bezdrátový přenos signálu do vzdálenosti 32 metrů
- Nabíjecí přijímač s výdrží až 3 týdny
- Plně vodotěsný přijímač vhodný pro deštivé i vlhké podmínky
- Možnost použití pro neomezený počet psů s přikoupením dalších obojků
- Nastavitelná délka obojku od 15 do 58 cm
- Rozměry základny 24 x 24 x 20 cm a přijímače 6,1 x 2,7 x 4,2 cm, hmotnost 71 g
Zobrazit více

Články odjinud