Obojek se sprejem Big Dog nad 18kg je skvělým řešením pro majitele psa, který trpí neustálým štěkáním. Díky ergonomickému designu je obojek velmi lehký na nošení a dokáže efektivně odradit psa od štěkání pomocí rychlého vystříknutí spreje. Patentovaná PetSafe Perfect Bark technologie zajišťuje, že se obojek aktivuje pouze na základě štěkání Vašeho psa, což znamená, že reaguje jak na vibrace hlasivek, tak na zvukový podnět. Hlavní parametry: - Nastavitelný nylonový obojek do velikosti 50cm s QuickFit... Celý popis

Koupit za 2 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Obojek se sprejem Big Dog nad 18kg je skvělým řešením pro majitele psa, který trpí neustálým štěkáním. Díky ergonomickému designu je obojek velmi lehký na nošení a dokáže efektivně odradit psa od štěkání pomocí rychlého vystříknutí spreje. Patentovaná PetSafe Perfect Bark technologie zajišťuje, že se obojek aktivuje pouze na základě štěkání Vašeho psa, což znamená, že reaguje jak na vibrace hlasivek, tak na zvukový podnět.

Hlavní parametry:
- Nastavitelný nylonový obojek do velikosti 50cm s QuickFit zapínáním pro snadné a rychlé použití.
- Určen pro malé a středně velké psy s váhou nad 18kg.
- Indikátor stavu baterie a spreje v zásobníku pro snadnou kontrolu.
- Voděodolný design pro použití i za nepříznivých podmínek.
- Možnost 30-40 vystříknutí spreje na jedno naplnění zásobníku.
- Používá 6V alkalickou baterii (RFA-188 v balení) pro dlouhou výdrž a spolehlivý provoz.
Zobrazit více

Články odjinud