PetSafe Postroj EasyWalk M

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Postroj Easy Walk® je ideálním řešením pro majitele psů, kteří se potýkají s problémem tahání na vodítku. Díky inovativnímu upínacímu systému na hrudi psa dokáže postroj efektivně odradit psa od tahání tím, že ho nasměruje na stranu a přitáhne jeho pozornost zpět k vám. Tento postroj je navržen tak, aby seděl pohodlně a byl snadno použitelný. Na rozdíl od tradičních postrojů nezpůsobuje nepříjemné projevy jako kašlání, dávení nebo dušení, protože hrudní popruh zůstává nízko na hrudní kosti, chráněn... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Postroj Easy Walk® je ideálním řešením pro majitele psů, kteří se potýkají s problémem tahání na vodítku. Díky inovativnímu upínacímu systému na hrudi psa dokáže postroj efektivně odradit psa od tahání tím, že ho nasměruje na stranu a přitáhne jeho pozornost zpět k vám. Tento postroj je navržen tak, aby seděl pohodlně a byl snadno použitelný. Na rozdíl od tradičních postrojů nezpůsobuje nepříjemné projevy jako kašlání, dávení nebo dušení, protože hrudní popruh zůstává nízko na hrudní kosti, chráněn od citlivých tracheálních oblastí.

Hlavní parametry:
- Rychle a pohodlně zabrání tahání na vodítku
- Vyroben z měkkého a odolného nylonu
- Snadná montáž a použití
- 4 nastavitelné body pro maximální pohodlí a spolehlivé uchycení
- 2 rychloupínací přezky pro jednodušší manipulaci
- Odlišná barva břišního popruhu pro snadnou orientaci při nasazování

S Postrojem Easy Walk® a jeho unikátním designem se naučíte chodit se psem bez nepříjemného tahání na vodítku a zároveň si budete moci užívat klidné procházky bez stresu z neukázněného chování vašeho mazlíčka. Díky jednoduchým postupům na správné nasazení postroje a následnému výcviku psa se stane procházka radostí pro vás oba. S Postrojem Easy Walk® můžete být jisti, že vaše procházky budou bezpečné a příjemné pro vás i vašeho psa.
Zobrazit více

Články odjinud