Plastová píšťalka 6 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte praktický a spolehlivý způsob, jak se ozvat na dálku? S plastovou píšťalkou o délce 6 cm máte situaci pod kontrolou. Díky stálé frekvenci tónu je ideální pro přivolání nebo signalizaci na větší vzdálenosti. Navíc je vybavena šňůrkou, takže si ji můžete pohodlně pověsit kolem krku a mít ji tak stále po ruce. S materiálem z odolného plastu a kompaktním rozměrem je tato píšťalka skvělým společníkem pro různé venkovní aktivity. Hlavní parametry: - Stálá frekvence tónu - Vhodná k přivolání na... Celý popis

Koupit za 47 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte praktický a spolehlivý způsob, jak se ozvat na dálku? S plastovou píšťalkou o délce 6 cm máte situaci pod kontrolou. Díky stálé frekvenci tónu je ideální pro přivolání nebo signalizaci na větší vzdálenosti. Navíc je vybavena šňůrkou, takže si ji můžete pohodlně pověsit kolem krku a mít ji tak stále po ruce. S materiálem z odolného plastu a kompaktním rozměrem je tato píšťalka skvělým společníkem pro různé venkovní aktivity.

Hlavní parametry:
- Stálá frekvence tónu
- Vhodná k přivolání na dlouhé vzdálenosti
- S šňůrkou k pověšení na krk
- Materiál: plast
- Rozměr: 6 cm
Zobrazit více

Články odjinud