Pontec PondoStar set 30 je skvělá volba pro osvětlení vašeho zahradního jezírka či jiných dekoračních prvků. Tato sada podvodních světel obsahuje 3 žárovky o výkonu 10 W každá, které jsou ideální pro vytvoření útulné atmosféry jak nad, tak i pod hladinou vody. Každá žárovka je umístěna v napodobenině skály z odolného plastu, která lépe odolává vnějším vlivům počasí. Díky tomu můžete být jisti, že vaše osvětlení zůstane spolehlivé i za nepříznivých podmínek. Před prvním použitím je důležité důkladně... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pontec PondoStar set 30 je skvělá volba pro osvětlení vašeho zahradního jezírka či jiných dekoračních prvků. Tato sada podvodních světel obsahuje 3 žárovky o výkonu 10 W každá, které jsou ideální pro vytvoření útulné atmosféry jak nad, tak i pod hladinou vody.

Každá žárovka je umístěna v napodobenině skály z odolného plastu, která lépe odolává vnějším vlivům počasí. Díky tomu můžete být jisti, že vaše osvětlení zůstane spolehlivé i za nepříznivých podmínek.

Před prvním použitím je důležité důkladně se seznámit s návodem k obsluze a dodržovat bezpečnostní pokyny pro správné a bezpečné používání. Přístroj je vybaven ochranným zařízením chybného proudu s jmenovitým poruchovým proudem maximálně 30 mA, což zajišťuje vaši bezpečnost při manipulaci s elektrickými zařízeními ve vodě.

Trafo je nutné instalovat v bezpečné vzdálenosti minimálně 2 metry od vody a připojovat pouze do zásuvky instalované v souladu s předpisy. Dbejte na to, abyste nepřenášeli přístroj za elektrické vodiče a vždy odpojili veškeré elektrické zařízení ve vodě před jakýmkoliv zásahem.

Hlavní parametry:
- Počet žárovek: 3 x 10 W
- Napájení: 12V trafo
- Materiál: odolný plast
- Odolnost vůči počasí
- Bezpečnostní prvky pro ochranu před elektrickým proudem
- Možnost použití nad i pod vodou
- Snadná instalace a ovládání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pontec
Výkon 10 W

Články odjinud