Ultrazvuková protištěkací budka od společnosti iTrainer je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí efektivně zamezit štěkání svého psa. Toto zařízení je vybaveno mikrofonem, který detekuje štěkání v okruhu 5-15 metrů a následně vysílá ultrazvukový signál, který je pro psy nepříjemný, ale pro člověka neslyšitelný. Díky tomu je možné trénovat psa k odnaučení štěkání bez použití nepříjemných metod. Budka je navíc vodotěsná, což zajišťuje její spolehlivost i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Své... Celý popis

Koupit za 1 554 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ultrazvuková protištěkací budka od společnosti iTrainer je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí efektivně zamezit štěkání svého psa. Toto zařízení je vybaveno mikrofonem, který detekuje štěkání v okruhu 5-15 metrů a následně vysílá ultrazvukový signál, který je pro psy nepříjemný, ale pro člověka neslyšitelný. Díky tomu je možné trénovat psa k odnaučení štěkání bez použití nepříjemných metod. Budka je navíc vodotěsná, což zajišťuje její spolehlivost i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Své uplatnění najde jak venku ve vaší zahradě, tak i uvnitř vašeho domova. Už se nemusíte trápit neustálým štěkáním svého psa - s ultrazvukovou protištěkací budkou od iTrainer bude klid a pohoda!

Hlavní parametry:
- Detekce štěkání v dosahu 5-15 metrů
- Vysílání nepříjemného ultrazvukového signálu pro psy
- Není slyšitelný pro lidi
- Vodotěsné provedení
- Vhodné pro venkovní použití
Zobrazit více

Články odjinud