S gravírovací identifikační známkou QUICK TAG vašeho mazlíčka budete mít větší klid v případě, že se ztratí. Toto černé kolečko s barevnými tlapkami je praktickým a stylovým doplňkem pro váš domácí mazlíček. Identifikační známka je upevněna na kroužku, který můžete snadno připevnit na obojek. Díky možnosti vyrytí textu z jedné strany můžete uvést jméno mazlíčka a vaše telefonní číslo pro rychlou identifikaci v případě potřeby. Cena zahrnuje i gravírování, které dodává známce osobní nádech. S rozšířenými... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S gravírovací identifikační známkou QUICK TAG vašeho mazlíčka budete mít větší klid v případě, že se ztratí. Toto černé kolečko s barevnými tlapkami je praktickým a stylovým doplňkem pro váš domácí mazlíček. Identifikační známka je upevněna na kroužku, který můžete snadno připevnit na obojek. Díky možnosti vyrytí textu z jedné strany můžete uvést jméno mazlíčka a vaše telefonní číslo pro rychlou identifikaci v případě potřeby. Cena zahrnuje i gravírování, které dodává známce osobní nádech.

S rozšířenými rozměry 3,1 x 3,9 cm poskytuje dostatek místa pro až 4 řádky textu s maximálně 16 znaky na řádek. Písmo je psáno velkými písmeny s diakritikou a automaticky je vystředěné. Doporučujeme však nejvíce 14 znaků na řádek pro optimální čitelnost. S touto identifikační známkou od QUICK TAG a HappyZoo bude váš mazlíček v bezpečí a stylu!

Hlavní parametry:
- Materiál: kov
- Barva: černá s barevnými tlapkami
- Rozměry: 3,1 x 3,9 cm
- Kapacita: Maximálně 4 řádky x 16 znaků, doporučeno maximálně 14 znaků na řádek
- Možnost gravírování: Ano, text je vystředěný, psán velkými písmeny s diakritikou
Zobrazit více

Články odjinud