Kvalitní identifikační známka z nerezové oceli zdobená smaltem je skvělým doplňkem pro vašeho mazlíčka. Díky své odolnosti vůči oděru si můžete být jisti, že se známka dlouho bude držet v perfektním stavu. Na rubu známky najdete lesklou plochu, která je ideální pro vyrytí jména a telefonního čísla vašeho miláčka. Známky jsou dodávány se závěsným kroužkem, takže je můžete snadno připevnit k obojku nebo tašce. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel s emailovou výzdobou - Odolná vůči oděru -... Celý popis

Koupit za 225 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní identifikační známka z nerezové oceli zdobená smaltem je skvělým doplňkem pro vašeho mazlíčka. Díky své odolnosti vůči oděru si můžete být jisti, že se známka dlouho bude držet v perfektním stavu. Na rubu známky najdete lesklou plochu, která je ideální pro vyrytí jména a telefonního čísla vašeho miláčka. Známky jsou dodávány se závěsným kroužkem, takže je můžete snadno připevnit k obojku nebo tašce.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel s emailovou výzdobou
- Odolná vůči oděru
- Možnost vyrytí textu dle vašeho přání
- Dodáváno s závěsným kroužkem
- Dostupné velikosti: S, M, L
- Možnost výběru typu písma pro rytí

Objednejte si tuto kvalitní identifikační známku pro vašeho mazlíčka a buďte připraveni na každou situaci. S dodáním do pátku pro objednávky přijaté do úterý do 10 hodin, budete mít svého chlupatého kamaráda v bezpečí a s osobním dotekem, který zaručí jeho rychlé nalezení v případě ztráty.
Zobrazit více

Články odjinud