Red Dingo Lebka M 30 mm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Unikátní identifikační známka pro psy s motivem černé lebky je ideálním způsobem, jak zajistit bezpečnost Vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato kvalitní známka z nerezové oceli zdobená smaltem je nejen stylová, ale také velmi odolná vůči oděru. S průměrem 30 mm poskytuje dostatek prostoru pro vyrytí jména a telefonního čísla Vašeho psa na lesklém rubu. Známka je dodávána s závěsným kroužkem, aby byla snadno připevnitelná k obojku. Nezapomeňte, že rytí jména a čísla není zahrnuto v ceně. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Unikátní identifikační známka pro psy s motivem černé lebky je ideálním způsobem, jak zajistit bezpečnost Vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato kvalitní známka z nerezové oceli zdobená smaltem je nejen stylová, ale také velmi odolná vůči oděru. S průměrem 30 mm poskytuje dostatek prostoru pro vyrytí jména a telefonního čísla Vašeho psa na lesklém rubu. Známka je dodávána s závěsným kroužkem, aby byla snadno připevnitelná k obojku. Nezapomeňte, že rytí jména a čísla není zahrnuto v ceně.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel s emailovou výzdobou
- Průměr: 30 mm
- Motiv: černá lebka
- Závěsný kroužek: ano
- Možnost rytí: ano, není zahrnuto v ceně
Zobrazit více

Články odjinud