Red Dingo Noty M 30 mm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Kvalitní identifikační známka z nerezové oceli zdobená smaltem je skvělým způsobem, jak zajistit, že se Váš mazlíček vždy bezpečně vrátí domů, pokud by se náhodou ztratil. Tato známka je nejen stylová, ale také extrémně odolná vůči oděru, což zaručuje dlouhou životnost. Na rubu známky najdete lesklou plochu, která je ideální pro vyrytí jména a telefonního čísla, abyste měli klid v případě, že se Váš miláček ztratí. Známky jsou dodávány s praktickým závěsným kroužkem pro snadné připevnění. Hlavní... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní identifikační známka z nerezové oceli zdobená smaltem je skvělým způsobem, jak zajistit, že se Váš mazlíček vždy bezpečně vrátí domů, pokud by se náhodou ztratil. Tato známka je nejen stylová, ale také extrémně odolná vůči oděru, což zaručuje dlouhou životnost. Na rubu známky najdete lesklou plochu, která je ideální pro vyrytí jména a telefonního čísla, abyste měli klid v případě, že se Váš miláček ztratí. Známky jsou dodávány s praktickým závěsným kroužkem pro snadné připevnění.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel s emailem
- Odolná vůči oděru
- Možnost vyrytí textu dle vašeho přání
- Dodáváno s závěsným kroužkem pro připevnění

Velikosti:
- Velikost S:
- 1. řádek: max. 13 znaků
- 2. řádek: max. 13 znaků

- Velikost M:
- 1. řádek: max. 13 znaků
- 2. řádek: max. 13 znaků
- 3. řádek: max. 13 znaků

- Velikost L:
- 1. řádek: max. 13 znaků
- 2. řádek: max. 16 znaků
- 3. řádek: max. 16 znaků
- 4. řádek: max. 13 znaků

Poznámka k objednávce:
- Uveďte výběr písma a požadovaný text pro rytí

Nezapomeňte, že objednávky známek s rytím doručené do úterý do 10:00 budou odeslány v pátek, abyste mohli co nejdříve mít svého mazlíčka opět bezpečně u sebe.
Zobrazit více

Články odjinud