Identifikační známka RED DINGO s rytím je elegantním a praktickým doplňkem pro vašeho chlupatého kamaráda. Vyrobená z kvalitní nerezové oceli zdobené smaltem, tato známka je nejen stylová, ale i extrémně odolná vůči oděru. S průměrem 30 mm poskytuje dostatek místa pro vyrytí jména a telefonního čísla vašeho mazlíčka. Rub známky je lesklý a připravený k personalizaci podle vašich přání. Každá známka je dodávána s praktickým závěsným kroužkem, abyste ji mohli snadno připevnit na obojek. Díky možnosti... Celý popis

Koupit za 358 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Identifikační známka RED DINGO s rytím je elegantním a praktickým doplňkem pro vašeho chlupatého kamaráda. Vyrobená z kvalitní nerezové oceli zdobené smaltem, tato známka je nejen stylová, ale i extrémně odolná vůči oděru. S průměrem 30 mm poskytuje dostatek místa pro vyrytí jména a telefonního čísla vašeho mazlíčka.

Rub známky je lesklý a připravený k personalizaci podle vašich přání. Každá známka je dodávána s praktickým závěsným kroužkem, abyste ji mohli snadno připevnit na obojek. Díky možnosti vlastního rytí a textu se můžete těšit na unikátní a originální doplněk pro vašeho mazlíčka.

Nezapomeňte, že na střední známku se vejdou pouze 3 řádky textu, takže pečlivě zvažte, co nejvíce odpovídá vašim potřebám a estetickým preferencím.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel s emailem
- Průměr: 30 mm
- Možnost rytí: ano, v ceně
- Maximální počet řádků textu: 3
Zobrazit více

Články odjinud