Značka pro psa od RED DINGO je skvělým způsobem, jak zajistit bezpečnost vašeho čtyřnohého kamaráda. Vyrobená z odolné nerezové oceli a zdobená smaltovaným motivem květiny, tato značka je nejen stylová, ale i velmi trvanlivá. Na leštěném rubu lze snadno vyryt jméno psa a vaše telefonní číslo pro rychlé identifikace v případě ztráty. Značka je dodávána s závěsným kroužkem pro snadné připevnění na obojek. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel, smalt - Motiv: květina - Průměr: 20 mm

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Značka pro psa od RED DINGO je skvělým způsobem, jak zajistit bezpečnost vašeho čtyřnohého kamaráda. Vyrobená z odolné nerezové oceli a zdobená smaltovaným motivem květiny, tato značka je nejen stylová, ale i velmi trvanlivá. Na leštěném rubu lze snadno vyryt jméno psa a vaše telefonní číslo pro rychlé identifikace v případě ztráty. Značka je dodávána s závěsným kroužkem pro snadné připevnění na obojek.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel, smalt
- Motiv: květina
- Průměr: 20 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Red Dingo
Druh známky

Články odjinud