Kvalitní identifikační známka z nerezové oceli zdobená smaltem je ideálním doplňkem pro vašeho mazlíčka. Díky své odolnosti vůči oděru si můžete být jisti, že vaše kontaktovací informace zůstanou vždy čitelné. Rub známky je lesklý a připravený k vyrytí vašeho jména a telefonního čísla, abyste byli v případě ztráty spojeni se svým chlupáčem. Známky jsou dodávány se závěsným kroužkem pro snadné připevnění. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel s emailem - Odolná vůči oděru - Možnost výběru... Celý popis

Koupit za 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní identifikační známka z nerezové oceli zdobená smaltem je ideálním doplňkem pro vašeho mazlíčka. Díky své odolnosti vůči oděru si můžete být jisti, že vaše kontaktovací informace zůstanou vždy čitelné. Rub známky je lesklý a připravený k vyrytí vašeho jména a telefonního čísla, abyste byli v případě ztráty spojeni se svým chlupáčem. Známky jsou dodávány se závěsným kroužkem pro snadné připevnění.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel s emailem
- Odolná vůči oděru
- Možnost výběru velikosti: S, M, L
- Možnost výběru typu písma pro rytí
- Možnost vlastního textu dle přání zákazníka
- Dodání s závěsným kroužkem pro připevnění

Vyberte si velikost a typ písma a pošlete nám poznámku k objednávce s textem, který si přejete na známce mít. Buďte originální a dejte svému mazlíčkovi tu nejstylovější identifikační známku! Objednávky se rytím přijaté do úterý do 10:00 budou odeslány v pátek.
Zobrazit více

Články odjinud