Reedog No bark Premium

95 %
Stars
(1 hodnocení)

Reedog No bark Premium je revoluční obojek nové generace, který byl vyvinut speciálním týmem kynologů. Díky inovativní technologii dokáže rozpoznat štěkání nebo vytí psa pomocí zabudovaného mikrofonu a nabízí široké možnosti korekce chování. S funkcemi zvuku, vibrace a elektrostatického impulsu v sedmi úrovních si můžete nastavit optimální intenzitu korekce podle potřeb vašeho pejska. Obojek je vhodný pro všechna plemena a velikosti psů od 5 do 50 kg a disponuje plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem,... Celý popis

Koupit za 1 392 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Reedog No bark Premium je revoluční obojek nové generace, který byl vyvinut speciálním týmem kynologů. Díky inovativní technologii dokáže rozpoznat štěkání nebo vytí psa pomocí zabudovaného mikrofonu a nabízí široké možnosti korekce chování. S funkcemi zvuku, vibrace a elektrostatického impulsu v sedmi úrovních si můžete nastavit optimální intenzitu korekce podle potřeb vašeho pejska. Obojek je vhodný pro všechna plemena a velikosti psů od 5 do 50 kg a disponuje plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem, což ho činí ideálním pro použití jak doma, tak venku za různých povětrnostních podmínek. S dlouhou výdrží baterie a jednoduchým ovládáním prostřednictvím dotykového displeje je Reedog No bark Premium skvělým řešením pro trénink a korekci chování vašeho čtyřnohého kamaráda.

Hlavní parametry:
- Rozpoznání štěkání nebo vytí psa pomocí zabudovaného mikrofonu
- Možnost kombinace zvuku, vibrace a elektrostatického impulsu v sedmi úrovních
- Tři druhy korekcí s možností nastavení intenzity
- Vhodný pro velké, střední i malé pejsky od 5 do 50 kg
- Plně vodotěsný a ponořitelný přijímač s označením IP67
- Dlouhá výdrž baterie a jednoduché ovládání pomocí dotykového displeje
- Univerzální obojek vhodný pro všechna plemena psů
- Nastavitelný nylonový obojek pro obvod krku 25 až 62 cm
- Malé rozměry 4 cm x 7 cm x 3,7 cm a hmotnost pouhých 93 g
Zobrazit více

Články odjinud