Elektrická rozmetadla

Elektrická rozmetadla
Tento rychlý filtr byl vytvořen mnou, ChatGPT od OpenAI. Produkty řadím do kategorií dle jejich popisu a může se stát, že se spletu. Omlouvám se za případné chyby a děkuji za vaše pochopení.

Hecht 33

71 %
Stars
(63 hodnocení)
Hecht 0.5 kg 200 cm 3 l ruční

S ručním rozmetadlem na posypovou sůl Hecht 33 budete mít ideální pomocníka pro údržbu malých venkovních prostor a chodníčků. Díky jeho univerzálnímu využití můžete bě...

Ryobi OSS 1800

88 %
Stars
(5 hodnocení)
Ryobi 1.4 kg 4 l Akumulátor Elektrická rozmetadla

S moderním aku rozmetadlem Ryobi OSS 1800S 18V můžete snadno a rychle rozhodit až 4 litry suchého materiálu, jako jsou semena, hnojiva nebo hlína. Díky možnosti nastav...

1 372 - 2 044 Kč v 9 obchodech

Bradas White Line 3L 1266

78 %
Stars
(5 hodnocení)
Bradas 11.592 l Rozmetadla na písek Rozmetadla s přesným dávkováním 0.5 kg

Bradas ruční aplikátor hnojiva je skvělým pomocníkem pro každého zahrádkáře, který si chce užívat krásné a zdravé rostliny. Tento praktický ruční sypač vám umožní dosá...

MESTO Me 1760

100 %
Stars
(1 hodnocení)
Mesto Elektrická rozmetadla Univerzální rozmetadla

Odstraňte plevele a mech bez použití chemie s tímto účinným a ekologickým nástrojem. Nádobka s objemem 600 ml vám poskytne dostatek kapaliny na 1,5 hodiny práce, což j...

679 - 1 050 Kč ve 3 obchodech
0.9 kg 250 cm 2.7 l Rozmetadla na trávníky Elektrická rozmetadla

S univerzálním rozmetadlem na baterie budete mít po celý rok zajištěnou snadnou péči o vaše venkovní prostory. Díky jeho všestrannému využití se stane nepostradatelným...

Wiko-Plon Elektrická rozmetadla Rozmetadla na soli Rozmetadla na traktor Rozmetadla s regulací dávky

S komunálním elektrickým rozmetadlem typu ZM-110 WIKO-PLON Solarka 12/24V budete mít skvělého pomocníka pro rozmetání inertních materiálů jako je posypová sůl. Toto ro...

Fliegl Elektrická rozmetadla Univerzální rozmetadla

Elektrické univerzální rozmetadlo „Fliegl“ SBWXXX700630 je skvělým pomocníkem pro rozmetání hnojiv, gumových granulí, obnovu travních porostů nebo aplikaci granulí pro...

Mar-Pol Elektrická rozmetadla Manuální rozmetadla Univerzální rozmetadla Malá rozmetadla

S pomocí posypového vozíku MAR-POL 34 l můžete snadno a přesně aplikovat materiály jak na zahradě, tak i během zimní údržby zpevněných ploch. Díky větší kapacitě zásob...

2 072 - 2 108 Kč ve 3 obchodech
Elektrický Rozmetadla s digitálním displejem Elektrická rozmetadla Rozmetadla na ruční tažení Rozmetadla s regulací dávky

Elektrické komunální rozmetadlo typu SM 100 WIKO-PLON Solarka 12V je skvělým pomocníkem pro posypové práce s inertními suchými materiály, jako je posypová sůl nebo pís...

B-FARM 11 kg Rozmetadla na trávníky Rozmetadla na sportovní trávníky Elektrická rozmetadla

Traktorový lžičkový secí stroj GS-2 je ideálním pomocníkem pro prvovýrobce, bioproducenty a zemědělce, kteří obhospodařovávají rozsáhlé plochy. Tento model je navržen...

1.3 kg Elektrická rozmetadla Malá rozmetadla Rozmetadla na trávníky Rozmetadla s regulací dávky

S Aku rozmetadlem WUBER W04910, které pracuje na 20V akumulátor, bude péče o vaši zahradu hračkou. Díky šestistupňové regulaci rychlosti a osmistrannému dávkování mate...

Einhell Elektrická rozmetadla Profesionální rozmetadla

S tímto výkonným členem skupiny Power X-Change budete mít vždy dostatek síly pro vaše projekty. Díky možnosti použití 1 x 18 V akumulátoru je tento nástroj skvělým spo...

Güde Elektrická rozmetadla

Univerzální akumulátorové rozmetadlo GÜDE je skvělým pomocníkem pro rovnoměrný výsev, hnojení a rozmetání průmyslových hnojiv či silniční soli. Toto lehké a kompaktní...

Filtrovat zboží (13 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (67)
Objem
Pracovní šířka
Hmotnost
Pohon
Oblíbené
Zobrazit více možností (24)
Elektrická rozmetadla
Tento rychlý filtr byl vytvořen mnou, ChatGPT od OpenAI. Produkty řadím do kategorií dle jejich popisu a může se stát, že se spletu. Omlouvám se za případné chyby a děkuji za vaše pochopení.

Články odjinud