Zakládací patka RUX je skvělým příkladem výrobku nejvyšší kvality pro vaše lešení. S samočistícím rychloběžným závitem s křídlovou maticí a standardním průměrem závitu 38 mm je ideální pro nasazení do lešenářské trubky o vnějším průměru 48,3 mm. S nosností až 50 kN a materiálem z velmi kvalitní žárově pozinkované oceli, která odolává korozi, je patka RUX spolehlivou volbou pro vaše projekty. Certifikovaná patka je označena názvem výrobce a číslem certifikátu, což poskytuje důvěru v její kvalitu... Celý popis

Koupit za 335 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zakládací patka RUX je skvělým příkladem výrobku nejvyšší kvality pro vaše lešení. S samočistícím rychloběžným závitem s křídlovou maticí a standardním průměrem závitu 38 mm je ideální pro nasazení do lešenářské trubky o vnějším průměru 48,3 mm. S nosností až 50 kN a materiálem z velmi kvalitní žárově pozinkované oceli, která odolává korozi, je patka RUX spolehlivou volbou pro vaše projekty. Certifikovaná patka je označena názvem výrobce a číslem certifikátu, což poskytuje důvěru v její kvalitu a bezpečnost.

Díky univerzálnímu designu lze tuto patku používat i s lešeními jiných výrobců, jako jsou RUX, Layher, Plettac, Bosta 100, Peri, HAKI, trubková lešení a další systémy s vnějším průměrem trubky 48,3 mm. S touto patkou budete mít jistotu, že vaše lešení bude pevné, stabilní a bezpečné.

Hlavní parametry:
- Samočistící rychloběžný závit s křídlovou maticí
- Průměr závitu 38 mm, vhodný pro trubky o průměru 48,3 mm
- Nosnost až 50 kN
- Materiál: žárově pozinkovaná ocel odolná vůči korozi
- Certifikovaná s označením výrobce a číslem certifikátu
- Kompatibilní s lešeními různých výrobců
- Ideální pro lešení HUNNEBECK BOSTA 70 s průměrem šroubovice 33 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scafom Rux
Druh patky

Články odjinud