Sklopné zakládací patky RUX jsou ideálním řešením pro stavbu lešení na šikmých plochách, kde nelze využít běžné zakládací patky. S rychloběžným závitem a křídlovou maticí jsou snadno ovladatelné a vhodné pro nasazení do lešenářské trubky o vnějším průměru 48,3 mm. S nosností až 50 kN a výrobené z kvalitní žárově pozinkované oceli, která odolává korozi, poskytují spolehlivou podporu pro vaše lešení. Certifikované provedení s jasným označením výrobce a číslem certifikátu zaručuje bezpečnost a kvalitu.... Celý popis

Koupit za 834 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklopné zakládací patky RUX jsou ideálním řešením pro stavbu lešení na šikmých plochách, kde nelze využít běžné zakládací patky. S rychloběžným závitem a křídlovou maticí jsou snadno ovladatelné a vhodné pro nasazení do lešenářské trubky o vnějším průměru 48,3 mm. S nosností až 50 kN a výrobené z kvalitní žárově pozinkované oceli, která odolává korozi, poskytují spolehlivou podporu pro vaše lešení. Certifikované provedení s jasným označením výrobce a číslem certifikátu zaručuje bezpečnost a kvalitu.

Hlavní parametry:
- Ø závitu: 38 mm
- Nosnost: 50 kN
- Materiál: žárově pozinkovaná ocel
- Certifikace: ano, s označením výrobce a číslem certifikátu
- Kompatibilita s lešeními dalších výrobců, včetně RUX, Layher, Plettac, Bosta 100, Peri, HAKI a dalšími
- Určeno pro použití s trubkovými lešeními a jinými systémy s vnějším průměrem trubky 48,3 mm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scafom Rux
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud