Hledáte spolehlivý způsob, jak připojit sekundární nosníky k hlavním nosníkům nebo sloupům? Tento produkt je ideální pro spojení nosníků ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva a je navržen tak, aby byl odolný i v případě biaxiálního zatížení. S možností použití hřebenových hřebíků CNA4,0xl nebo šroubů CSA5,0xl, tento produkt je snadno a rychle instalovatelný. Navíc je vybaven evropským technickým hodnocením (ETA 06/0270), což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost. Hlavní parametry: - Ideální pro připojení... Celý popis

Koupit za 101 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivý způsob, jak připojit sekundární nosníky k hlavním nosníkům nebo sloupům? Tento produkt je ideální pro spojení nosníků ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva a je navržen tak, aby byl odolný i v případě biaxiálního zatížení. S možností použití hřebenových hřebíků CNA4,0xl nebo šroubů CSA5,0xl, tento produkt je snadno a rychle instalovatelný. Navíc je vybaven evropským technickým hodnocením (ETA 06/0270), což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost.

Hlavní parametry:
- Ideální pro připojení sekundárních nosníků k hlavním nosníkům nebo sloupům
- Vhodný pro nosníky ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva
- Odolný i v případě biaxiálního zatížení
- Možnost použití hřebenových hřebíků nebo šroubů
- Dodáván s evropským technickým hodnocením (ETA 06/0270)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simpson Strong-Tie

Určitě si přečtěte

Články odjinud