Spojte dřevo s precizností a bezpečností díky trámové spojce, která umožňuje skryté spoje dřeva s nosníky či opěrami. Tato spojka dokáže spojit dřevo s úhlem až 45°, což z ní činí skvělý nástroj pro různé konstrukční projekty. S technickým schválením pro Evropu se můžete spolehnout na její spolehlivost a kvalitu. S výřezem pro vazbu o šířce 7-8 mm a možností upevnění pomocí kotevních hřebíků nebo šroubů je tato trámová spojka skvělým řešením pro vaše stavební potřeby. Hlavní parametry: - Velikost... Celý popis

Koupit za 363 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojte dřevo s precizností a bezpečností díky trámové spojce, která umožňuje skryté spoje dřeva s nosníky či opěrami. Tato spojka dokáže spojit dřevo s úhlem až 45°, což z ní činí skvělý nástroj pro různé konstrukční projekty. S technickým schválením pro Evropu se můžete spolehnout na její spolehlivost a kvalitu. S výřezem pro vazbu o šířce 7-8 mm a možností upevnění pomocí kotevních hřebíků nebo šroubů je tato trámová spojka skvělým řešením pro vaše stavební potřeby.

Hlavní parametry:
- Velikost A: 160 mm
- Velikost B: 103 mm
- Velikost C: 46 mm
- Tloušťka materiálu: 3 mm
- Otvory: 4 x ø 12 mm
- Počet otvorů ø 5: 14 ks
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simpson Strong-Tie

Určitě si přečtěte

Články odjinud