Spojte dřevěné konstrukce pevně a bezpečně s trámovou spojkou, která umožňuje spoje s různými sklonem až 45°. Díky technickému schválení pro Evropu (ETA 07/0125) můžete mít jistotu kvality a spolehlivosti spoje. Šířka výřezu pro vazbu je 7-8 mm, a pro upevnění doporučujeme použít kotevní hřebíky CNA 4,0x60 mm nebo šrouby CSA 5,0x40 mm a tyčové hmoždinky o průměru 8 mm nebo 12 mm. S touto trámovou spojkou můžete spojit dřevo s dřevem nebo dřevo s opěrami s precizností a pevností, kterou potřebujete.... Celý popis

Koupit za 1 094 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojte dřevěné konstrukce pevně a bezpečně s trámovou spojkou, která umožňuje spoje s různými sklonem až 45°. Díky technickému schválení pro Evropu (ETA 07/0125) můžete mít jistotu kvality a spolehlivosti spoje. Šířka výřezu pro vazbu je 7-8 mm, a pro upevnění doporučujeme použít kotevní hřebíky CNA 4,0x60 mm nebo šrouby CSA 5,0x40 mm a tyčové hmoždinky o průměru 8 mm nebo 12 mm. S touto trámovou spojkou můžete spojit dřevo s dřevem nebo dřevo s opěrami s precizností a pevností, kterou potřebujete.

Hlavní parametry:
- Možnost spojování dřeva s různým sklonem až 45°
- Šířka výřezu pro vazbu 7-8 mm
- Upevnění pomocí kotevních hřebíků, šroubů nebo tyčových hmoždinek
- Technické schválení pro Evropu (ETA 07/0125)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simpson Strong-Tie

Určitě si přečtěte

Články odjinud