Zatloukací patky jsou praktickým pomocníkem při stavbě menších nebo dočasných lehkých konstrukcí, jako jsou zahradní ploty. Díky nim můžete rychle a snadno opravit plot či jinou zahradní konstrukci bez složité instalace či potřeby profesionálního nářadí. Tyto patky jsou skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít svou zahradu v pořádku, aniž by museli investovat do drahých opravářských prací. Hlavní parametry: - Ideální pro menší a dočasné lehké konstrukce - Rychlá a snadná instalace - Pomocník při... Celý popis

Koupit za 665 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zatloukací patky jsou praktickým pomocníkem při stavbě menších nebo dočasných lehkých konstrukcí, jako jsou zahradní ploty. Díky nim můžete rychle a snadno opravit plot či jinou zahradní konstrukci bez složité instalace či potřeby profesionálního nářadí. Tyto patky jsou skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít svou zahradu v pořádku, aniž by museli investovat do drahých opravářských prací.

Hlavní parametry:

- Ideální pro menší a dočasné lehké konstrukce
- Rychlá a snadná instalace
- Pomocník při opravách zahradních plotů
- Odolné a dlouhotrvající materiály
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simpson Strong-Tie

Určitě si přečtěte

Články odjinud