Univerzální zavětrovací pásek pro posílení střešních konstrukcí a dalších stavebních aplikací Tento zavětrovací pásek je ideální pro vyztužení střešních konstrukcí a nabízí široké možnosti využití v různých stavebních projektech. Díky své schopnosti nést síly v tahu je nenahraditelným prvkem pro zajištění stability a odolnosti staveb. Doporučuje se používat minimálně dva pásky diagonálně proti sobě na každou plochu pro optimální výsledky. Pro upevnění zavětrovacího pásu jsou ideální kotevní hřebíky... Celý popis

Koupit za 16 351 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální zavětrovací pásek pro posílení střešních konstrukcí a dalších stavebních aplikací

Tento zavětrovací pásek je ideální pro vyztužení střešních konstrukcí a nabízí široké možnosti využití v různých stavebních projektech. Díky své schopnosti nést síly v tahu je nenahraditelným prvkem pro zajištění stability a odolnosti staveb. Doporučuje se používat minimálně dva pásky diagonálně proti sobě na každou plochu pro optimální výsledky.

Pro upevnění zavětrovacího pásu jsou ideální kotevní hřebíky CNA4,0xl nebo šrouby CSA5,0xl, které zajistí pevné a spolehlivé připevnění bez rizika poškození konstrukce.

Hlavní parametry:
- Mnohostranné využití ve stavebních konstrukcích
- Speciálně navržen pro vyztužení střešních konstrukcí
- Schopnost nést síly v tahu
- Doporučuje se používat minimálně dva pásky diagonálně proti sobě
- Kompatibilní s kotevními hřebíky CNA4,0xl nebo šrouby CSA5,0xl
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simpson Strong-Tie

Určitě si přečtěte

Články odjinud