Ocelový kroužek na psí známku je praktickým doplňkem pro každého majitele psa. S tímto kroužkem můžete snadno připevnit psí známku k obojku vašeho mazlíčka a zajistit tak, že bude vždy identifikovatelný v případě ztráty. Kroužek je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která je odolná vůči opotřebení a korozí, takže se nemusíte bát, že by se snadno poškodil. Díky jednoduchému designu a stříbrnému lesku bude kroužek skvěle vypadat na každém obojku a navíc je velmi lehký, což zajišťuje pohodlí a pohyb... Celý popis

Koupit za 2 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ocelový kroužek na psí známku je praktickým doplňkem pro každého majitele psa. S tímto kroužkem můžete snadno připevnit psí známku k obojku vašeho mazlíčka a zajistit tak, že bude vždy identifikovatelný v případě ztráty. Kroužek je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která je odolná vůči opotřebení a korozí, takže se nemusíte bát, že by se snadno poškodil. Díky jednoduchému designu a stříbrnému lesku bude kroužek skvěle vypadat na každém obojku a navíc je velmi lehký, což zajišťuje pohodlí a pohyb bez jakýchkoli obtíží pro vašeho psa.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Barva: stříbrná
- Odolný vůči opotřebení a korozi
- Lehký a pohodlný pro psa
- Jednoduchý design pro snadné připevnění k obojku
Zobrazit více

Články odjinud