Bouda pro psy Spike Classic je skvělým řešením pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Vyrobená ze světlého dřeva ošetřeného olejem nabízí kvalitní a trvanlivé útočiště s klasickým designem a sedlovou střechou. Díky možnosti individuálního nastavení výšky prostoru mezi zemí a podlahou pomocí otočných nožek zaručuje bouda optimální ochranu vašemu psovi před zimou a vlhkem. Otočné nožičky s gumovým potahem zajistí, že bouda má dobré proudění vzduchu a zůstane v dobrém stavu i po dlouhou dobu. Střecha s širokým... Celý popis

Koupit za 4 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bouda pro psy Spike Classic je skvělým řešením pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Vyrobená ze světlého dřeva ošetřeného olejem nabízí kvalitní a trvanlivé útočiště s klasickým designem a sedlovou střechou. Díky možnosti individuálního nastavení výšky prostoru mezi zemí a podlahou pomocí otočných nožek zaručuje bouda optimální ochranu vašemu psovi před zimou a vlhkem. Otočné nožičky s gumovým potahem zajistí, že bouda má dobré proudění vzduchu a zůstane v dobrém stavu i po dlouhou dobu. Střecha s širokým přesahem poskytuje pejskovi dokonalou ochranu před deštěm a nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Síla stěny dřeva je 1 cm a vchod je klenutý, umístěný na straně. Bouda je jednoduše čistitelná a k jejímu sestavení postačí pouze šroubovák. Dostupná je ve čtyřech velikostech (S, M, L, XL, XXL) a je důležité vybrat správnou velikost podle rasy a velikosti vašeho psa. Doporučujeme také umístit do boudy izolační podložku pro ještě větší pohodlí.

Bouda pro psy Spike Classic spojuje tradiční design s moderními prvky pro pohodlí a bezpečí vašeho mazlíčka. Udržujte dřevo v dobrém stavu pravidelnou údržbou vhodnými přípravky a umístěním boudy na chráněné místo. Vašemu psovi tak poskytnete útulné a bezpečné místo k odpočinku a úkrytu.

**Hlavní parametry:**
- Materiál: světlé dřevo ošetřené olejem
- Design: klasický, sedlová střecha
- Nastavitelná výška: ano, pomocí otočných nožek
- Otočné nožky s gumovým potahem pro dobré proudění vzduchu
- Síla stěny: 1 cm
- Klenutý vchod umístěný na straně
- Snadná montáž: vyžaduje pouze šroubovák
- Velikosti: S, M, L, XL, XXL
- Doporučení: umístit izolační podložku pro větší komfort psa
Zobrazit více

Články odjinud