Pro psa, který si zaslouží jen to nejlepší! Psí bouda Spike Comfort je ideálním místem pro vašeho čtyřnohého kamaráda, kde se bude cítit jako doma. Díky dřevěným šroubovacím nožičkám můžete nastavit výšku boudy podle potřeby, což zaručuje optimální ochranu vašeho psa před chladem a vlhkostí. Gumové potahy na nožičkách chrání dřevo před vlhkostí a zajišťují lepší cirkulaci vzduchu. Olejovým nátěrem ošetřené odolné dřevo boudy je připraveno na jakékoliv povětrnostní podmínky. Střecha s přesahem... Celý popis

Koupit za 3 069 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro psa, který si zaslouží jen to nejlepší! Psí bouda Spike Comfort je ideálním místem pro vašeho čtyřnohého kamaráda, kde se bude cítit jako doma. Díky dřevěným šroubovacím nožičkám můžete nastavit výšku boudy podle potřeby, což zaručuje optimální ochranu vašeho psa před chladem a vlhkostí. Gumové potahy na nožičkách chrání dřevo před vlhkostí a zajišťují lepší cirkulaci vzduchu. Olejovým nátěrem ošetřené odolné dřevo boudy je připraveno na jakékoliv povětrnostní podmínky.

Střecha s přesahem chrání psa před deštěm a průvanem a je pokryta odolnou krytinou. Díky dehtovému papíru a dřevěným latěm je bouda ještě odolnější vůči nepřízni počasí. Plastová dvířka s lamelami zaručují optimální ochranu proti zimě a vlhkosti, zatímco umožňují psovi snadný vstup a výstup. Snadná údržba a jednoduchá montáž šroubovákem zaručují pohodlí pro vás i vašeho mazlíčka.

Pro dokonalý komfort doporučujeme vnitřní izolační deku. Psí bouda Spike Comfort je k dispozici ve čtyřech velikostech, takže si každý pes najde tu pravou velikost pro maximální pohodlí. Dejte svému psímu kamarádovi to nejlepší s touto skvělou psí budou!

Hlavní parametry:
- Dřevěné šroubovací nožičky pro individuální nastavení výšky
- Olejově ošetřené odolné dřevo
- Plastová dvířka s lamelami pro ochranu před zimou a vlhkem
- Snadná údržba a jednoduchá montáž
- Vnitřní izolační deka pro ještě větší pohodlí
- Vnější rozměry od 72 x 76 x 76 cm do 96 x 112 x 105 cm
- Vnitřní rozměry od 57 x 56 x 60,5 cm do 75 x 88 x 88,8 cm
- Síla stěn 1 cm, přesah střechy a vchodu pro optimální ochranu
- Doporučené velikosti pro různá plemena psů, ale důležitá je individuální velikost pro maximální komfort vašeho mazlíčka
Zobrazit více

Články odjinud