SportDog SD-425E

90 %
Stars
(2 hodnocení)

SportDog SD-425E je špičkový elektronický výcvikový obojek, který spojuje široký dosah, mnoho programovatelných funkcí a moderní design za skvělou cenu. Tento obojek je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak i pro profesionální trenéry loveckých či pracovních psů. S ponořitelným vysílačem a přijímačem a možností ovládat až tři psy současně je SportDog SD-425E opravdu univerzálním zařízením. Hlavní parametry: - Dosah pro výcvik až 450 m - Možnost cvičit 3 psy s jednou vysílačkou - Ponořitelný vysílač... Celý popis

Koupit za 14 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SportDog SD-425E je špičkový elektronický výcvikový obojek, který spojuje široký dosah, mnoho programovatelných funkcí a moderní design za skvělou cenu. Tento obojek je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak i pro profesionální trenéry loveckých či pracovních psů. S ponořitelným vysílačem a přijímačem a možností ovládat až tři psy současně je SportDog SD-425E opravdu univerzálním zařízením.

Hlavní parametry:
- Dosah pro výcvik až 450 m
- Možnost cvičit 3 psy s jednou vysílačkou
- Ponořitelný vysílač i přijímač
- Funkce zvuku, vibrace, krátkého a dlouhého impulzu
- 7 úrovní nastavení impulzu a vibrací
- Ergonomický design
- Programovatelná tlačítka pro vlastní kombinace signálů

SportDog SD-425E je skvělým výcvikovým obojkem s možností vlastního nastavení režimů. Můžete si libovolně kombinovat a přiřazovat různé tréninkové režimy pod tlačítka dle vašich potřeb. S možností nastavit zvukové upozornění, vibrace a různé úrovně impulzů a vibrací, bude váš trénink psa flexibilní a efektivní. Díky rychlé a snadné změně režimu na vysílači můžete během výcviku okamžitě přepínat mezi různými nastaveními.

SportDog SD-425E vám umožní trénovat vašeho psa až na vzdálenost 450 metrů bez použití vodítka. Máte možnost volby mezi zvukovým upozorněním, vibracemi a elektrickým impulzem s možností nastavitelných úrovní. Obojek je vybaven dobíjecími Lithium-Ion akumulátory s LED indikací stavu nabití a vodotěsný technologií DryTek, což ho činí ideální volbou i pro trénink ve vodě nebo v náročných podmínkách. S možností ovládat až 3 psy současně a nastavitelnou délkou obojku od 20 do 70 cm je SportDog SD-425E skvělým pomocníkem pro efektivní a bezpečný výcvik vašeho psa.
Zobrazit více

Články odjinud