Trámové úhelníky jsou nezbytným prvkem při stavbě jak vnitřních, tak venkovních konstrukcí. S jejich pomocí můžete snadno posílit a stabilizovat váš projekt. Díky dovnitř zapuštěným otvorům je jejich instalace rychlá a jednoduchá, což ušetří váš čas i úsilí. S těmito trámovými úhelníky budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá. Hlavní parametry: - Trámové úhelníky pro vnitřní a venkovní konstrukce - Opatřeny dovnitř zapuštěnými otvory - Snadná a rychlá montáž

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Trámové úhelníky jsou nezbytným prvkem při stavbě jak vnitřních, tak venkovních konstrukcí. S jejich pomocí můžete snadno posílit a stabilizovat váš projekt. Díky dovnitř zapuštěným otvorům je jejich instalace rychlá a jednoduchá, což ušetří váš čas i úsilí. S těmito trámovými úhelníky budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Trámové úhelníky pro vnitřní a venkovní konstrukce
- Opatřeny dovnitř zapuštěnými otvory
- Snadná a rychlá montáž
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stabilit
Druh úhelníky

Články odjinud