Zvýrazněte krásu svého domova s lemováním pro plastové střešní okno SUPRO! Tento kvalitní lemovací systém je navržen speciálně pro okno o rozměru 78 x 118 cm a typ F, ideální pro profilovanou střešní krytinu. Díky elegantní šedé barvě RAL 7043 se lemování snadno sladí s okolním prostředím a dodá vaší střeše moderní vzhled. S lemováním SUPRO nejen chráníte okno před vnějšími vlivy, ale také zvyšujete estetickou hodnotu vašeho domova. Hlavní parametry: - Rozměr: 78 x 118 cm (780 x 1180 mm) - Typ:... Celý popis

Koupit za 1 477 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zvýrazněte krásu svého domova s lemováním pro plastové střešní okno SUPRO! Tento kvalitní lemovací systém je navržen speciálně pro okno o rozměru 78 x 118 cm a typ F, ideální pro profilovanou střešní krytinu. Díky elegantní šedé barvě RAL 7043 se lemování snadno sladí s okolním prostředím a dodá vaší střeše moderní vzhled. S lemováním SUPRO nejen chráníte okno před vnějšími vlivy, ale také zvyšujete estetickou hodnotu vašeho domova.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 78 x 118 cm (780 x 1180 mm)
- Typ: F pro profilovanou střešní krytinu
- Barva: šedá RAL 7043
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SUPRO
Lemovací systémy pro střešní okna ano

Články odjinud