Pokud jste vášnivým tesařem nebo kutil, pak je tento ocelový tesařský úhelník skvělým nástrojem pro vaši dílnu. S jeho pomocí můžete snadno a přesně měřit a označovat úhly při práci s dřevem nebo jinými materiály. Jeho úzký design zajišťuje, že se bez problémů vejde i do těch nejužších míst, kde potřebujete udělat přesné úhly. Díky kvalitnímu ocelovému provedení můžete počítat s dlouhou životností tohoto tesařského úhelníku, který vám bude spolehlivým pomocníkem při každém vašem projektu. Hlavní... Celý popis

Koupit za 3 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud jste vášnivým tesařem nebo kutil, pak je tento ocelový tesařský úhelník skvělým nástrojem pro vaši dílnu. S jeho pomocí můžete snadno a přesně měřit a označovat úhly při práci s dřevem nebo jinými materiály. Jeho úzký design zajišťuje, že se bez problémů vejde i do těch nejužších míst, kde potřebujete udělat přesné úhly. Díky kvalitnímu ocelovému provedení můžete počítat s dlouhou životností tohoto tesařského úhelníku, který vám bude spolehlivým pomocníkem při každém vašem projektu.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Typ: tesařský úhelník
- Úzký design pro snadné použití i v těžko dostupných místech
- Precizní měření a označování úhlů
- Odolný a dlouhotrvající materiál pro dlouhou životnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SVX

Určitě si přečtěte

Články odjinud