Target Hamtal Up M

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Target Hamtal je skvělým pomocníkem pro trénink poslušnosti a preciznosti vašeho psa. Díky stabilnímu čtvercovému designu poskytuje ideální podmínky pro nácvik různých cviků a pozic. Protiskluzová pěna zajišťuje pohodlné a bezpečné cvičení, zatímco větší základna s protiskluzovými podložkami zabraňuje převrácení targetu i při energickém cvičení. Kulatiny ve spodní části usnadňují manipulaci s targetem a umožňují rychlé přemisťování. Dva targety lze snadno propojit pomocí tyček, což je skvělá možnost... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Target Hamtal je skvělým pomocníkem pro trénink poslušnosti a preciznosti vašeho psa. Díky stabilnímu čtvercovému designu poskytuje ideální podmínky pro nácvik různých cviků a pozic. Protiskluzová pěna zajišťuje pohodlné a bezpečné cvičení, zatímco větší základna s protiskluzovými podložkami zabraňuje převrácení targetu i při energickém cvičení.

Kulatiny ve spodní části usnadňují manipulaci s targetem a umožňují rychlé přemisťování. Dva targety lze snadno propojit pomocí tyček, což je skvělá možnost pro cvičení výstavního postoje nebo pozic sedni, lehni, vstaň. Target Hamtal je také skvělý pro cvičení dog fitness, kde pomáhá psům uvědomit si a lépe ovládat své tělo.

Vyberte si ze čtyř různých velikostí podle potřeb vašeho psa a druhu cvičení. Dostupné jsou také dva druhy povrchů, abyste mohli vybrat ten nejvhodnější pro vašeho čtyřnohého parťáka. Target Hamtal je vyroben s ohledem na bezpečnost a pohodlí psů, a proto je doporučeným nástrojem pro začátečníky i pokročilé cvičitele.

Hlavní parametry:
- Stabilní čtvercový target pro trénink poslušnosti a preciznosti
- Protiskluzová pěna pro pohodlné a bezpečné cvičení
- Možnost propojení s dalším targetem pro variabilní cvičení
- Dostupné velikosti: S (15x15x4 cm), M (20x20x6 cm), L (25x25x8 cm), XL (34x34x8 cm)
- Dva druhy povrchů pro optimální výběr podle potřeb psa
- Ideální pro cvičení dog fitness a posilování uvědomění těla u psů
- Vyrobeno v Jizerských horách s důrazem na kvalitu a bezpečnost
Zobrazit více

Články odjinud