Luxusní psí bouda z masivního smrkového dřeva, která bude skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato bouda je vyrobena z kvalitního dřeva a má rozměry 120x75x70 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek vašeho psa. Díky možnosti namontování závětrné vnitřní přepážky poskytuje vašemu psu ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vchod o rozměrech 34 x 57 cm je dostatečně prostorný pro pohodlný vstup a vnitřní rozměry spaní 61 x 66 cm a předsíňky 43 x 66 cm... Celý popis

Koupit za 6 342 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda z masivního smrkového dřeva, která bude skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato bouda je vyrobena z kvalitního dřeva a má rozměry 120x75x70 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek vašeho psa. Díky možnosti namontování závětrné vnitřní přepážky poskytuje vašemu psu ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vchod o rozměrech 34 x 57 cm je dostatečně prostorný pro pohodlný vstup a vnitřní rozměry spaní 61 x 66 cm a předsíňky 43 x 66 cm zajistí vašemu psu maximální komfort během odpočinku. Tato bouda je vhodná pro plemena do výšky v kohoutku 60 cm a dodává se v demontovaném stavu v jednom kartonu o váze 48,5 kg.

Hlavní parametry:
- Materiál: masivní smrkové dřevo
- Rozměry: 120x75x70 cm (š x v x hl)
- Nezateplená
- Možnost namontování závětrné vnitřní přepážky
- Vchod: 34 x 57 cm (š x v)
- Vnitřní rozměry spaní: 61 x 66 cm / předsíňka: 43 x 66 cm
- Pro plemena do výšky v kohoutku 60 cm
- Dodáváno v demontovaném stavu
- Obsah balení: 1 karton (48,5 kg)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tohos

Články odjinud