Vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistíte pohodlí a teplo s touto zateplenou psí budou z masivního smrkového dřeva. Díky zateplení ze všech stran, včetně stropu a podlahy, a použití 3 cm polystyrenu bude mít váš mazlíček vždy příjemné prostředí. Vnitřní stěny z OSB desek poskytují pevnost a stabilitu, zatímco možnost namontování závětrné vnitřní přepážky umožňuje přizpůsobení boudy podle potřeb vašeho psa. S vchodem o rozměrech 34 x 57 cm je vhodná pro plemena do výšky v kohoutku 60 cm. Navíc je dodávána... Celý popis

Koupit za 9 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistíte pohodlí a teplo s touto zateplenou psí budou z masivního smrkového dřeva. Díky zateplení ze všech stran, včetně stropu a podlahy, a použití 3 cm polystyrenu bude mít váš mazlíček vždy příjemné prostředí. Vnitřní stěny z OSB desek poskytují pevnost a stabilitu, zatímco možnost namontování závětrné vnitřní přepážky umožňuje přizpůsobení boudy podle potřeb vašeho psa. S vchodem o rozměrech 34 x 57 cm je vhodná pro plemena do výšky v kohoutku 60 cm. Navíc je dodávána v demontovaném stavu, což usnadní přepravu a montáž.

Hlavní parametry:
- Materiál: masivní smrkové dřevo
- Zateplení: 3 cm polystyren
- Vnitřní stěny: OSB desky
- Možnost montáže závětrné vnitřní přepážky
- Rozměry: 120 x 75 x 70 cm (š x v x hl)
- Vchod: 34 x 57 cm (š x v)
- Vhodné pro plemena do výšky v kohoutku 60 cm
- Dodáváno v demontovaném stavu
- Váha: 56,5 kg (1 karton)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tohos

Články odjinud