S ultrazvukovou píšťalkou LUX se řetízkem do 400 metrů bude výcvik vašeho psa hračkou. Tato píšťalka je navržena pro snadné ovládání a trénink vašeho čtyřnohého přítele. S možností nastavení různých frekvencí si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vašeho psa. Díky praktickému řetízku ji můžete mít vždy po ruce - ať už ji zavěsíte na krk psa nebo si ji připnete na opasek. Vyrobena z kvalitní nerezové oceli, takže se nemusíte bát o její odolnost a dlouhou životnost. S dosahem až 400 metrů vám tato píšťalka... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S ultrazvukovou píšťalkou LUX se řetízkem do 400 metrů bude výcvik vašeho psa hračkou. Tato píšťalka je navržena pro snadné ovládání a trénink vašeho čtyřnohého přítele. S možností nastavení různých frekvencí si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vašeho psa. Díky praktickému řetízku ji můžete mít vždy po ruce - ať už ji zavěsíte na krk psa nebo si ji připnete na opasek. Vyrobena z kvalitní nerezové oceli, takže se nemusíte bát o její odolnost a dlouhou životnost. S dosahem až 400 metrů vám tato píšťalka poskytne potřebnou flexibilitu a svobodu při tréninku psa.

Hlavní parametry:
- Ultrazvuková píšťalka pro výcvik psa
- Nastavitelná na různé frekvence
- Materiál: kvalitní nerezová ocel
- Možnost zavěšení na krk nebo opasek
- Dosah: 400 m
Zobrazit více

Články odjinud