Luxusní kovový pozlacený adresář na obojek pro psa je elegantním a praktickým doplňkem pro vašeho čtyřnohého miláčka. Díky tomuto adresáři můžete mít všechny důležité informace o vašem psovi vždy po ruce. Stačí napsat jméno psa, adresu a telefonní číslo na malý papírek, vložit ho do adresáře a zavěsit ho psovi na obojek. Tak budete mít jistotu, že vašeho mazlíčka rychle a snadno identifikujete v případě, že by se někdy ztratil. Hlavní parametry: - Materiál: kov - Velikost: 2,5 cm

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní kovový pozlacený adresář na obojek pro psa je elegantním a praktickým doplňkem pro vašeho čtyřnohého miláčka. Díky tomuto adresáři můžete mít všechny důležité informace o vašem psovi vždy po ruce. Stačí napsat jméno psa, adresu a telefonní číslo na malý papírek, vložit ho do adresáře a zavěsit ho psovi na obojek. Tak budete mít jistotu, že vašeho mazlíčka rychle a snadno identifikujete v případě, že by se někdy ztratil.

Hlavní parametry:
- Materiál: kov
- Velikost: 2,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud