S touto nastavitelnou bezpečnostní spojkou k autopásu s kovovou karabinou budete mít naprostou kontrolu nad pohybem vašeho psa během procházek. Díky možnosti nastavení délky si můžete být jisti, že váš čtyřnohý kamarád nebude mít možnost se dostat do nebezpečí. Navíc tato spojka může sloužit i jako nouzové vodítko, takže v případě potřeby budete mít vždy po ruce rychlé řešení. Je však důležité si pamatovat, že tuto spojku byste neměli připevňovat k obojku, abyste minimalizovali riziko úrazu vašeho... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto nastavitelnou bezpečnostní spojkou k autopásu s kovovou karabinou budete mít naprostou kontrolu nad pohybem vašeho psa během procházek. Díky možnosti nastavení délky si můžete být jisti, že váš čtyřnohý kamarád nebude mít možnost se dostat do nebezpečí. Navíc tato spojka může sloužit i jako nouzové vodítko, takže v případě potřeby budete mít vždy po ruce rychlé řešení. Je však důležité si pamatovat, že tuto spojku byste neměli připevňovat k obojku, abyste minimalizovali riziko úrazu vašeho psa.

Hlavní parametry:
- Nastavitelná délka pro maximální kontrolu
- Kovová karabina pro bezpečné připojení k postroji
- Možnost využití jako nouzové vodítko
- Není určeno k připevnění k obojku
Zobrazit více

Články odjinud