Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi maximální bezpečí s tímto svítícím přívěskem. Díky blikajícímu světlu s karabinou nebude váš mazlíček přehlédnutelný ani v tom nejtemnějším večeru. Světlo je k dispozici ve třech různých barvách - bílé, červené a modré, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vašeho pejska. S náhradní baterií v balení se nemusíte bát, že by se vám světlo náhle vybilo. Jedna baterie vydrží až 20 hodin nepřetržitého blikání, což zaručuje dlouhodobé využití tohoto praktického... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi maximální bezpečí s tímto svítícím přívěskem. Díky blikajícímu světlu s karabinou nebude váš mazlíček přehlédnutelný ani v tom nejtemnějším večeru. Světlo je k dispozici ve třech různých barvách - bílé, červené a modré, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vašeho pejska. S náhradní baterií v balení se nemusíte bát, že by se vám světlo náhle vybilo. Jedna baterie vydrží až 20 hodin nepřetržitého blikání, což zaručuje dlouhodobé využití tohoto praktického pomocníka.

Hlavní parametry:
- Blikající světlo s karabinou
- Tři barevné varianty svícení: bílá, červená, modrá
- Součástí balení je náhradní baterie
- Výdrž jedné baterie až 20 hodin
Zobrazit více

Články odjinud