Tato dřevěná bouda je skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. S vyjímatelnou podlahou pro snadné čištění a skládací střechou odolnou proti povětrnostním vlivům poskytuje skvělou ochranu a pohodlí pro vašeho psa. Nohy boudy jsou opatřeny gumovými chrániči, aby se dřevo nezničilo při manipulaci. Pro zimu můžete do boudy umístit podložku, jako je starý spacák nebo peřina, aby váš mazlíček měl vždy teplo a pohodlí. Hlavní parametry: - Velikost: 104 x 70 x 66 cm - Materiál: dřevo - Skládací... Celý popis

Koupit za 3 839 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato dřevěná bouda je skvělým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. S vyjímatelnou podlahou pro snadné čištění a skládací střechou odolnou proti povětrnostním vlivům poskytuje skvělou ochranu a pohodlí pro vašeho psa. Nohy boudy jsou opatřeny gumovými chrániči, aby se dřevo nezničilo při manipulaci. Pro zimu můžete do boudy umístit podložku, jako je starý spacák nebo peřina, aby váš mazlíček měl vždy teplo a pohodlí.

Hlavní parametry:
- Velikost: 104 x 70 x 66 cm
- Materiál: dřevo
- Skládací střecha odolná proti povětrnostním vlivům
- Vyjímatelná podlaha pro snadné čištění
- Gumové chrániče nohou pro ochranu dřeva
- Vhodná pro psy do cca 50 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevěné
Barva hnědé

Články odjinud