Luxusní bouda pro vašeho čtyřnohého kamaráda! Bouda pro psa od renomované značky TRIXIE je vyrobena z kvalitní borovice s glazovaným povrchem, který zajišťuje odolnost proti povětrnostním podmínkám. Díky střeše z lepenky s minerálním povrchem a nohám, které chrání před vlhkostí a chladem a zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu pod boudou, bude váš pes v teple a suchu za každého počasí. Bouda je vybavena výškově nastavitelnými nožkami, které poskytují stabilní postavení a ochranu proti vlhkosti ze země.... Celý popis

Koupit za 3 630 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní bouda pro vašeho čtyřnohého kamaráda! Bouda pro psa od renomované značky TRIXIE je vyrobena z kvalitní borovice s glazovaným povrchem, který zajišťuje odolnost proti povětrnostním podmínkám. Díky střeše z lepenky s minerálním povrchem a nohám, které chrání před vlhkostí a chladem a zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu pod boudou, bude váš pes v teple a suchu za každého počasí. Bouda je vybavena výškově nastavitelnými nožkami, které poskytují stabilní postavení a ochranu proti vlhkosti ze země.

Hlavní parametry:
- Materiál: borovice, glazovaná
- Velikost: S-M
- Rozměry: 71 x 77 x 76 cm
- Vnitřní rozměry: 57 x 59 x 56 cm
- Vstup: 24 x 34 cm
- Barva: hnědá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevěné
Barva hnědé

Články odjinud