Luxusní bouda pro psa o rozměrech 101x88x98 cm vyrobena z recyklovaného EKO plastu je ideálním útočištěm pro Vašeho mazlíčka. Tato bezkonkurenční bouda kombinuje vysokou kvalitu s ohledem na životní prostředí, jelikož je vyrobena z 60% plastu a 40% dřeva. Díky této kombinaci materiálů bouda skvěle izoluje a poskytuje pevnost a odolnost, čímž zaručuje dlouhou životnost. Psí bouda je snadno sestavitelná pomocí přehledného obrázkového návodu a nabízí vstupní dvířka o rozměrech 36,5x55 cm. Její rozměry... Celý popis

Koupit za 5 973 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní bouda pro psa o rozměrech 101x88x98 cm vyrobena z recyklovaného EKO plastu je ideálním útočištěm pro Vašeho mazlíčka. Tato bezkonkurenční bouda kombinuje vysokou kvalitu s ohledem na životní prostředí, jelikož je vyrobena z 60% plastu a 40% dřeva. Díky této kombinaci materiálů bouda skvěle izoluje a poskytuje pevnost a odolnost, čímž zaručuje dlouhou životnost.

Psí bouda je snadno sestavitelná pomocí přehledného obrázkového návodu a nabízí vstupní dvířka o rozměrech 36,5x55 cm. Její rozměry 101x88x98 cm jsou vhodné pro střední plemena psů jako je border kolie, australský ovčák nebo německý křepelák.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 101x88x98 cm
- Rozměry vstupních dvířek: 36,5x55 cm
- Materiál: 60% recyklovaný plast, 40% recyklované dřevo
- Vhodná pro střední plemena psů
- Snadná montáž díky předvrtaným otvorům a závitům
- Materiál je voděodolný, nenasákavý a nepohlcuje pachy
- Dobré izolační vlastnosti a odolnost vůči UV záření
- Povrch je téměř nehořlavý a odolný vůči povětrnostním vlivům
- Vchod s průhlednými lamelovými dvířky chrání před větrem a chladem, lze je jednoduše sundat.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevěné
Barva hnědé

Články odjinud