Díky dvoutónové píšťalce z buvolího rohu bude výcvik vašeho psa snadný a efektivní. Tato píšťalka je ideální pro jakýkoliv druh výcviku nebo dokonce pro lov. S jedním konstantním tónem a druhým vibrujícím trillerem máte možnost vytvářet různé kombinace povelů, což znamená, že můžete naučit psa rozlišovat mezi různými úkazy. S touto píšťalkou je výcvik zábavný a efektivní zároveň. Hlavní parametry: - Dvoutónová píšťalka z buvolího rohu - Ideální pro výcvik a lov - Konstantní tón a vibrující triller... Celý popis

Koupit za 128 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Díky dvoutónové píšťalce z buvolího rohu bude výcvik vašeho psa snadný a efektivní. Tato píšťalka je ideální pro jakýkoliv druh výcviku nebo dokonce pro lov. S jedním konstantním tónem a druhým vibrujícím trillerem máte možnost vytvářet různé kombinace povelů, což znamená, že můžete naučit psa rozlišovat mezi různými úkazy. S touto píšťalkou je výcvik zábavný a efektivní zároveň.

Hlavní parametry:
- Dvoutónová píšťalka z buvolího rohu
- Ideální pro výcvik a lov
- Konstantní tón a vibrující triller pro různé povelové kombinace
- Snadné a efektivní učení povelů pomocí různých tónů a počtu písknutí
Zobrazit více

Články odjinud