Klikr není jen pro psy! Tato výcviková pomůcka je ideální i pro morčata a další drobné mazlíčky, kteří jsou stejně chytří a schopní naučit se různé triky. S jemným zvukem, který nepoleká citlivá zvířata, je klikr skvělým nástrojem pozitivní motivace. Stačí jednoduše stisknout tlačítko, a morče pochopí, že udělalo něco správně. Díky spirálovému lanku se klikr pohodlně nosí na zápěstí, takže bude vždy po ruce. S rychlým zapínáním na přezku je snadné jej odejmout z náramku. A abyste byli co nejlépe... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Klikr není jen pro psy! Tato výcviková pomůcka je ideální i pro morčata a další drobné mazlíčky, kteří jsou stejně chytří a schopní naučit se různé triky. S jemným zvukem, který nepoleká citlivá zvířata, je klikr skvělým nástrojem pozitivní motivace. Stačí jednoduše stisknout tlačítko, a morče pochopí, že udělalo něco správně. Díky spirálovému lanku se klikr pohodlně nosí na zápěstí, takže bude vždy po ruce. S rychlým zapínáním na přezku je snadné jej odejmout z náramku. A abyste byli co nejlépe připraveni, v naší nabídce najdete i knihu "Vycvič si mazlíčka" s tipy a radami pro trénink morčat a jiných drobných mazlíčků. Takže pusťte se do tréninku svých morčecích atletů a uvidíte, jak společně budete dosahovat úspěchů!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 5,5 x 3 cm
- Jemný zvuk ideální pro citlivá zvířata
- Tlačítko s příjemným zvukem
- Vhodný pro morčata, psy malých plemen, kočky, králíky, potkany, ptáky atd.
- Spirálové lanko pro pohodlné nošení na zápěstí
- Rychlé zapínání na přezku
- Mix barev
Zobrazit více

Články odjinud