Vylepšete trénink vašeho psa s tímto praktickým clickerem s tlačítkem. Díky poutku na konci je clicker vždy po ruce a snadno ho upevníte kamkoliv potřebujete. Každý klik spustí reakci vašeho psa a pomůže mu lépe si spojit akci s odměnou. Clicker je potažený plastem, má pohodlné tlačítko pro snadné kliknutí a pružný náramek na konci, který zajišťuje pohodlné držení a zabraňuje ztrátě. Hlavní parametry: - Výcviková pomůcka pro psy - Poutko pro snadné upevnění - Plastový materiál - Pohodlné tlačítko... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vylepšete trénink vašeho psa s tímto praktickým clickerem s tlačítkem. Díky poutku na konci je clicker vždy po ruce a snadno ho upevníte kamkoliv potřebujete. Každý klik spustí reakci vašeho psa a pomůže mu lépe si spojit akci s odměnou. Clicker je potažený plastem, má pohodlné tlačítko pro snadné kliknutí a pružný náramek na konci, který zajišťuje pohodlné držení a zabraňuje ztrátě.

Hlavní parametry:
- Výcviková pomůcka pro psy
- Poutko pro snadné upevnění
- Plastový materiál
- Pohodlné tlačítko pro kliknutí
- Pružný náramek na konci pro pohodlné držení
Zobrazit více

Články odjinud