Tyto dřevěné schody jsou ideálním řešením pro malé, staré nebo nemocné psy a kočky, kteří potřebují pomoc při dosahování vyšších míst bez namáhavého skákání. Díky kobercem pokrytým schůdkům je chůze pro zvířata bezpečná. Schody jsou vyrobeny z lakovaného borovicového dřeva a mají rozměry 40 x 38 x 45 cm. S maximální nosností až 50 kg jsou vhodné pro menší a střední plemena psů a koček. Uvnitř schodů se nachází úložný prostor s odklopnými víky. Tento praktický a esteticky působící produkt je určen... Celý popis

Koupit za 1 813 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tyto dřevěné schody jsou ideálním řešením pro malé, staré nebo nemocné psy a kočky, kteří potřebují pomoc při dosahování vyšších míst bez namáhavého skákání. Díky kobercem pokrytým schůdkům je chůze pro zvířata bezpečná. Schody jsou vyrobeny z lakovaného borovicového dřeva a mají rozměry 40 x 38 x 45 cm. S maximální nosností až 50 kg jsou vhodné pro menší a střední plemena psů a koček. Uvnitř schodů se nachází úložný prostor s odklopnými víky. Tento praktický a esteticky působící produkt je určen výhradně pro vnitřní použití a jeho přírodní barva skvěle ladí s interiérem vašeho domova.

Hlavní parametry:
- Materiál: lakované borovicové dřevo
- Rozměry: 40 x 38 x 45 cm
- Max. nosnost: 50 kg
- Barva: přírodní
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie

Články odjinud