S vysokofrekvenční píšťalkou Trixie HIGH FREQUENCY WHISTLE bude výcvik vašeho mazlíčka hračkou! Tato píšťalka je ideální pro rychlé a efektivní přivolání vašeho mazlíčka i na větší vzdálenosti. Díky možnosti individuálního nastavení tónu si můžete vybrat mezi vyšším tónem, který je vhodný pro krátké vzdálenosti, a nižším tónem, který je ideální pro volání na delší vzdálenost. S touto píšťalkou budete mít vždy jistotu, že vás váš mazlíček uslyší a rychle k vám přiběhne. Hlavní parametry: - Vysokofrekvenční... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S vysokofrekvenční píšťalkou Trixie HIGH FREQUENCY WHISTLE bude výcvik vašeho mazlíčka hračkou! Tato píšťalka je ideální pro rychlé a efektivní přivolání vašeho mazlíčka i na větší vzdálenosti. Díky možnosti individuálního nastavení tónu si můžete vybrat mezi vyšším tónem, který je vhodný pro krátké vzdálenosti, a nižším tónem, který je ideální pro volání na delší vzdálenost. S touto píšťalkou budete mít vždy jistotu, že vás váš mazlíček uslyší a rychle k vám přiběhne.

Hlavní parametry:
- Vysokofrekvenční píšťalka pro výcvik mazlíčků
- Možnost individuálního nastavení tónu
- Vyšší tón pro krátké vzdálenosti, nižší tón pro delší vzdálenosti
- Ideální pro přivolání mazlíčka i na větší vzdálenosti
- Snadno se vejde do kapsy nebo na klíčenku
Zobrazit více

Články odjinud