Klikr - moderní tréninková pomůcka pro efektivní výcvik psa! S klikrem můžete jednoduše a jasně označit správné chování vašeho psa pomocí kovového zvuku, který se mu v běžném životě jinde nesetká. Tento cvaknutí se stává signálem pro psa, že provedl požadovanou akci a že následuje odměna - obvykle v podobě dobrůtky nebo pamlsku. Klikr trénink je oblíbenou metodou výcviku psů, o které najdete mnoho informací v knihách či online průvodcích. S Klikrem bude výcvik vašeho psa snadný a efektivní! Hlavní... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Klikr - moderní tréninková pomůcka pro efektivní výcvik psa! S klikrem můžete jednoduše a jasně označit správné chování vašeho psa pomocí kovového zvuku, který se mu v běžném životě jinde nesetká. Tento cvaknutí se stává signálem pro psa, že provedl požadovanou akci a že následuje odměna - obvykle v podobě dobrůtky nebo pamlsku. Klikr trénink je oblíbenou metodou výcviku psů, o které najdete mnoho informací v knihách či online průvodcích. S Klikrem bude výcvik vašeho psa snadný a efektivní!

Hlavní parametry:
- Moderní tréninková pomůcka pro psy
- Kovový zvuk - cvaknutí jako signál pro správné chování
- Jednoduché označení správného chování a následná odměna
- Efektivní metoda výcviku psů
- Oblíbená a doporučovaná trenérůmi a chovateli psů
Zobrazit více

Články odjinud