Sáček na pamlsky a odměny s motivem psa je praktickým a stylovým doplňkem pro všechny majitele čtyřnohých miláčků. Tento sáček je vyroben z impregnovaného materiálu, který zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Díky karabině a šňůrce je možné sáček snadno připevnit na oblečení nebo tašku a mít tak pamlsky vždy po ruce. Sáček je praktickým pomocníkem při tréninku psa nebo pro odměny během procházek. Jeho kompaktní rozměry (výška 9 cm, průměr 7 cm) umožňují snadné nošení v kapse nebo tašce.... Celý popis

Koupit za 92 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sáček na pamlsky a odměny s motivem psa je praktickým a stylovým doplňkem pro všechny majitele čtyřnohých miláčků. Tento sáček je vyroben z impregnovaného materiálu, který zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Díky karabině a šňůrce je možné sáček snadno připevnit na oblečení nebo tašku a mít tak pamlsky vždy po ruce.

Sáček je praktickým pomocníkem při tréninku psa nebo pro odměny během procházek. Jeho kompaktní rozměry (výška 9 cm, průměr 7 cm) umožňují snadné nošení v kapse nebo tašce. Navíc barevná varianta sáčku je vybrána dle aktuálních skladových zásob, takže se nechte překvapit, kterou barevnou variantu právě obdržíte.

Hlavní parametry:
- Materiál: impregnovaný materiál
- S karabinou a šňůrkou pro uzavření
- Výška: 9 cm, Průměr: 7 cm
- Barevná varianta dle aktuálních skladových zásob
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beeztees
Typ produktu pamlskovníky

Články odjinud