Luxusní Natura bouda pro psa s rovnou střechou je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky střeše na panty a výškově nastavitelným nožkám poskytuje maximální pohodlí a ochranu vašemu psu za každého počasí. Nožky boudy chrání proti vlhkosti a zimě, zároveň zajišťují dobré proudění vzduchu pod boudou. Materiál z glazované borovice a krytinové plsti zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Velkorysé rozměry boudy zajistí vašemu psu dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek. Vchod o rozměrech... Celý popis

Koupit za 5 620 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní Natura bouda pro psa s rovnou střechou je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky střeše na panty a výškově nastavitelným nožkám poskytuje maximální pohodlí a ochranu vašemu psu za každého počasí. Nožky boudy chrání proti vlhkosti a zimě, zároveň zajišťují dobré proudění vzduchu pod boudou. Materiál z glazované borovice a krytinové plsti zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Velkorysé rozměry boudy zajistí vašemu psu dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek. Vchod o rozměrech 34 x 50 cm je dostatečně prostorný pro pohodlný vstup a výstup psa. Barevné provedení v elegantní šedé barvě dodá boudě moderní vzhled, který skvěle zapadne do vašeho venkovního prostředí.

Hlavní parametry:
- Střecha na panty
- Výškově nastavitelné nožky pro bezpečné stání
- Materiál: glazovaná borovice, krytinová plst
- Velikost: L
- Rozměry: 116 × 82 × 79 cm
- Vnitřní rozměry: 105 × 67 × 66 cm
- Vchod: 34 × 50 cm
- Barva: šedá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál dřevěné
Barva šedé

Články odjinud