Psí bouda s extra velkými nožkami, které zajišťují ochranu proti chladu a vlhkosti, je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky konstrukci s dobrou cirkulací vzduchu a gumovým potahem na dřevěných nožkách bude váš pes v teple a suchu za každého počasí. Střecha boudy je rovná a odolná, chrání psa před deštěm a průvanem. Možnost odklopení střechy a zajištění západkou přidává flexibilitu v použití. Bouda je vyrobena z odolné lazurované borovice, která odolává povětrnostním vlivům a zimě.... Celý popis

Koupit za 3 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Psí bouda s extra velkými nožkami, které zajišťují ochranu proti chladu a vlhkosti, je ideálním útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky konstrukci s dobrou cirkulací vzduchu a gumovým potahem na dřevěných nožkách bude váš pes v teple a suchu za každého počasí. Střecha boudy je rovná a odolná, chrání psa před deštěm a průvanem. Možnost odklopení střechy a zajištění západkou přidává flexibilitu v použití. Bouda je vyrobena z odolné lazurované borovice, která odolává povětrnostním vlivům a zimě. Snadná údržba a jednoduchá montáž zaručují pohodlí pro vás i vašeho mazlíčka.

Hlavní parametry:
- Extra velké nožky chrání před pronikáním chladu a vlhkosti
- Rovná střecha s možností odklopení a zajištění západkou
- Vyrobeno z lazurované borovice odolné vůči povětrnostním vlivům
- Snadná údržba a jednoduchá montáž
- Rozměry pro různé velikosti psů: S-M, M-L, L
- Vnější rozměry, vnitřní rozměry, výška od země, tloušťka zdi, přesah střechy, vchod, například pro různé plemena psů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie

Články odjinud