S touto píšťalkou pro přivolání psa budete mít naprostou jistotu, že Váš mazlíček vždy zareaguje na Váš signál. Díky speciálnímu designu a frekvenci zvuku je tato píšťalka ideálním nástrojem pro trénink psa nebo pro jeho bezpečné přivolání z větší vzdálenosti. Navíc si můžete být jisti, že lidské ucho nedokáže zachytit tento zvuk, takže Váš pes bude reagovat pouze na Váš signál. S touto píšťalkou se Vám bude trénink psa nebo jeho přivolání snadno a rychle dařit. Hlavní parametry: - Speciální design... Celý popis

Koupit za 48 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto píšťalkou pro přivolání psa budete mít naprostou jistotu, že Váš mazlíček vždy zareaguje na Váš signál. Díky speciálnímu designu a frekvenci zvuku je tato píšťalka ideálním nástrojem pro trénink psa nebo pro jeho bezpečné přivolání z větší vzdálenosti. Navíc si můžete být jisti, že lidské ucho nedokáže zachytit tento zvuk, takže Váš pes bude reagovat pouze na Váš signál. S touto píšťalkou se Vám bude trénink psa nebo jeho přivolání snadno a rychle dařit.

Hlavní parametry:
- Speciální design a frekvence zvuku pro přivolání psa
- Zvuk není zachytitelný lidským uchem
- Ideální pro trénink psa nebo bezpečné přivolání z větší vzdálenosti
Zobrazit více

Články odjinud