Záchranná vesta pro psy je skvělým pomocníkem pro všechny majitele psů, kteří rádi tráví čas ve vodě nebo na výletech lodí. Tato vesta poskytuje větší bezpečnost psa při hraní a tréninku ve vodě díky svému pevnému uchycení na těle psa a možnosti snadného vytáhnutí psa z vody pomocí ucha na zádech. Navíc je vesta vybavena signální barvou a reflexními prvky pro lepší viditelnost ve vodě, což zvyšuje bezpečnost psa i vás. Hlavní parametry: - Snadné oblékání a pevné držení na těle psa - Zapínání pomocí... Celý popis

Koupit za 665 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Záchranná vesta pro psy je skvělým pomocníkem pro všechny majitele psů, kteří rádi tráví čas ve vodě nebo na výletech lodí. Tato vesta poskytuje větší bezpečnost psa při hraní a tréninku ve vodě díky svému pevnému uchycení na těle psa a možnosti snadného vytáhnutí psa z vody pomocí ucha na zádech. Navíc je vesta vybavena signální barvou a reflexními prvky pro lepší viditelnost ve vodě, což zvyšuje bezpečnost psa i vás.

Hlavní parametry:
- Snadné oblékání a pevné držení na těle psa
- Zapínání pomocí suchých zipů a nastavitelných nylonových popruhů
- Pevné ucho na zádech pro snadné vytáhnutí psa z vody
- Možnost připevnění popruhu pomocí 2 D-kroužků
- Vhodné pro střední a větší psy, nevhodné pro menší psy s krátkýma nohama
- Anatomický tvar pro pohodlné nošení
- Materiál: polyester
- Velikosti od XS do XL s maximální nosností a obvodem hrudníku pro každou velikost

Poznámka: Při výběru správné velikosti záchranné vesty se zaměřte na maximální nosnost psa a ujistěte se, že vesta nezakrývá kořen ocasu, aby pes mohl pohodlně plavat. S touto záchrannou vestou se můžete spolehnout na bezpečnost a pohodlí vašeho psa při vodních aktivitách.
Zobrazit více

Články odjinud